March 2011

GIRLS ALOUD Tangled Up Tour 2008.

30. march 2011 at 20:46 | Joy Taylor.
jo! konečně! už se mi povedlo nahrát to video sláva :DD ♥. psťte si to v HD :).

Cinema today and The Saturdays! ♥

30. march 2011 at 19:25 | Joy Taylor. |  The Diary.
Hey guys! ♥
Jak jste se dnes měli? :) ♥. Já docela dobře :). škola krátká, pohoda, ale z Matějský sešlo :X no nevadí, za to sme byly v kině :). Já jsme chtěla jít na Královu řeč a kamarádka na Odcházení :D. Tak sme šly na Havla :D. Měli asi dost omezenej rozpočet :D protože celej film se odehrává před jednou vilou ,). Děj to má vcelku jenoduchej, ale jo dobrý :). Abrhám tam byl fakt skvělej a nejlepší Kaiser :D. Ale na to že to má pár dní po premiéře, tak sme v kinosálu seděly samy :D. dobrý :D. O víkendu chci s mamkou jít na tu Královu řeč a pak když vyjde sobota a 23. dubna mi přijede Kristýnka ♥ do Prahy chtěla bych s ní zajít Na Sucker Punche :D♥. ale do tý doby je dost času ,). jesli mi vůbec přijede :DD ♥.

miluju písničku, miluju klip, miluju Tha Sats! ♥

I´m vepř, spider vepř :D ♥.

29. march 2011 at 17:13 | Joy Taylor. |  The Diary.
né tohle prostě musim! :DD ♥ Spider vepř spider vepř. Umí hlavou dolů lézt. Umí též sítě plést, bohužel jsem se splet.
Už k vám běží SPIDERVEPŘ! :D ♥. Jinak jak se dnes máte? ♥ :). U mě to docela jde ,). Dneska nic moc novýho ,). Jo zítra nebo v pátek bych chtěla nějakou partu vytáhnout na Matějskou, dokud je hezky, do teď to nešlo, každej víkend bylo hnusně, ale v pátek taky nebude nějak extra :X :D. krucinál! :D. za chvíli je konec :D. asi tam moc kšeftů neudělaj :D no nic :D ♥. a jak jste se měli vy? :)*

WHI inspiration #1.

29. march 2011 at 17:07 | Joy Taylor. |  Fashion tips.
zdravím :) dneska zase něco trochu jiného, mé oblíbené obrázky, inspirace, řikej tomu jak chceš :D ♥.

Hey hey hey ♥ !

28. march 2011 at 19:25 | Joy Taylor. |  The Diary.
dobrý den :DDD. tak abyste si neřekli, že jsme nějakej úchyl hodila jsem si do menu fotku :X :D. toho dětskýho xichtu se nezbavim :DX. to video s Ga ještě nahrané nemám, někdy až bude víc času, protože se to nahrává vážně dlouoh :X :D. ♥

Like I'm the only one that you'll ever love ♥.

26. march 2011 at 19:32 | Joy Taylor. |  The Diary.
zdravím :D ♥. dnešek klidnej, něco málo jsme přidala :D. udělala jsem amatersky sestříhané video s Girls Aloud - Tangle Up tour 2008 and backround song GA - Untouchable, není ot nic moc :D. jak debil to nahrávám tři hodiny, už to skoro je že ano a pak příjdě někdo a vypne mi počítač :X :D. jenže já si ho překvapivě umim zase pustit :D ale už mi to je v tom nahrávání celkem naprd :X. takže s tím celým začnu až zítra :). snad se mi to zítra nahraje ♥ ,DD. jesli ano, hodím vám ho sem, ale je vážně strašně obyčejný :D. no nic, dnes končím, pujdu zase hledat inspiraci ,D. mějte se ♥.

Corner 26/3.

26. march 2011 at 13:11 | Joy Taylor. |  Corners.
slibovala jsem přes víkend články, tak začínáme corners ♥. během týdne jsem něco málo pokoupila, tak prosím :D ♥.
zoufale jsme potřebovala jarní bundu a boty. nikde nic co by se mi líbilo :X :D. Tak jsem prošla všechno. Nikde nic z toho :D. vlezla jsem i do C&Ačka, které normálně moc nemusím :D. teda tam nechodím ,). A pokoupila jsme tam nejvíc :). Obyčejná modrá košile a miškový top. tu mašli jsme si zamilovala ♥.

Hello weekend!

25. march 2011 at 18:35 | Joy Taylor. |  The Diary.
lalala. zdravím ♥. začíná nám víkend a já budu konečně celej víkend doma, žádný únavný trajdání. už jsme to potřebovala :DD. takže vymyslím nějaký pořádný článek, třeba co nového u mě přibylo nebo nějaký how to.. prostě něco vymyslím, slibuju :D ♥. zatím se mějte krásněě a fanfárově. miluju vás ♥.

Covers gallery.

24. march 2011 at 21:33 | Joy Taylor. |  Corners.
už moc nevím o čem psát, hledám inspirace :D ale o víkendu na něco snad přijdu ;D. zatím jsme vám sestavila přehled pár coverů pěti magazínů :) trapný, já vím :D.

Sharon Tate photography x Pamela Anderson cover photo.

23. march 2011 at 19:26 | Joy Taylor. |  FCelebrity style & inspiration.
asi vám s tim už lezu na nervy :D ale když jsme se v předchozím článku věnovala Sharon Tate, vzpomněla jsme si na jednu fotku, spíš dvě, no to pochopíte. A skibuju, že už si ám na nějakou dobu pokoj na blogu s minulým stoletím :D. jo, ráda bych pokračovala v líčení through the centuries, ale to je tak všechno, slibuju :D. aspoň zatím :DD :).nalevo: S. Tateová 1967, napravo: Pam Anderson 2003. Jasně, Pamela tam má větší vnady, ale v té době už existovaly počítače, takže já si to domýšlím jinak :D. ale příjde mi to dost podobné :D můj názor :DD.

Died acting legend Elizabeth Taylor.

23. march 2011 at 16:22 | Joy Taylor. |  The Diary.
Ahoj zlata, dneska trochu smuněji.. Zemřela filmová legenda 50. a 60. let Elizabet Taylor. Příští rok jí mohlo být krásných 80. Zemřela na problémy se srdcem a měla za sebou několik operací. Její nejznámější film byla Kleopatra, ten jí také proslavil a získala za něj rekordní honorář milion dolarů. Měla dá se říct vadu: a to takovou, že měla dvě řasy řas nad sebou, kdo by o to nestál? A právě díky jejím řasám a modrým očím málokterý muž odolal. Byla osmkrát vdaná.

Nevím jesli to víte, ale já miluju 50 a 60. léta nejen z filmového pohledu, prostě všechno bylo jinak, byla to krásná doba.. :). A proto bych sem ráda dala ještě zmínku těch nejznámějších herečkách 50. a 60. let, které bohužel už také zemřely.

No title babyy :D ♥.

20. march 2011 at 16:54 | Joy Taylor. |  The Diary.

nenapadá mě nadpis kruci :D. Ale co jsem vlastně chtěla.. :). Mám tolik nápadů na články, kde jsme jich polovinu někde poztrácela :D, ale nemám čas :X. ve čtvrtek sem přišla domu v sedm, v pátek sme přišla v devět, včera sme byli u dědy, měl svátek :D a dneska bych se měla učit děják. ještě jsem ho ani neviděla a neni tam toho málo :DDD ale tak nějak to snad dám :D. kdybysme ho nepsali první hodinu že ano :D. Ale chtěla jsme jen, abyste na mě počkali :D. až budu mít prázdný období, tak to tu pofrčí, slibujuu :D ♥. mějte se ♥.

What´s with weather baby?

16. march 2011 at 22:03 | Joy Taylor. |  The Diary.
Zdravím ♥. Dnešek napřed super, žejo včera nádherně, tak sem mrkla na počasí, protože jsme měla naplánovaný courat po městě. Jo mělo bejt jako včera tak super vytáhla sem jarní bundičku, protože nerada tahám zimní bundy :X :D. a samozřejmě kosa jak v psím zadku, ledovej vítr. no dobrý, konečně sem dorazila domu a pak čtu zprávy, bylo to všude určitě víte.. je to strašný :(. Tak jaksně všichni to už dávno věděli, ale teď když už je to potvrzený, tak to prostě bolí víc. Je mi z toho zle, co se v tom dnešním světě děje. Snad jste se měli vy super :) ♥.


Rihanna x Cher Lloyd.

13. march 2011 at 15:30 | Joy Taylor. |  FCelebrity style & inspiration.
Kdo znáte Cher Lloyd. Kdo ne, byla to soutěžící britského X Factoru 2010. Skončila jako čtvrtá. Ale to nás tak nezajímá :D.

Měla krásné hnědé vlasy, ty si ale přebarvila nejprve na fialovo a pak na červeno. Už ten fialový sestřih vám někoho musel připomínat.. Koho tak?


Mě jako první napadla Rihanna :). Nechci tím říct, že se po ín nějak opičí. Možná. Ale nechala se opravdu hodně inspirovat.
A když nakonec přejdeme k té červené:

nevím, co na to napsat, abych jí neurazila, to ať si každý přebere. Ale přijde mi ot dost podobné :). Jak Cher tak Rihannu, obě mám ráda, tak jí tím nechci nijak urazit. Tak to sem dávám spíš pro srovnání :).

40's} Makeup through the centuries.

13. march 2011 at 13:25 | Joy Taylor. |  Through the centuries.
připravila jsem si sedmidílný, nevím jak to nazvat "pořad" nevím :D. prostě takovou rubriku, kde se budu vracet k líčení ale i fashion do minulého století :). Myslím, že to byla nádherná doba. Dnes 40. léta. 1940 :).


Oči

Velkou předností byly řasy. kdo neměl buď od přirody dlouhé řasy a nebo upravené řasenkou, nepřežil, když to takhle řeknu. Líčení očí se v dnešní době hodně podobá právě 40tým létům. hnědá linka nad okem a řasenka. Ale pouze jen na horní řasy! Oči to skvěle zvýraznilo a však nevypadalo to přehnané. Kdo by si snad myslel, že v té době byly populární stíny, je na omylu. když už stín, tak velmi málo a decentně. Příbuzný vaší pleti.

Obočí

bylo často výraznější než obvykle. populární bylo obočí do oblouku, tak si většina žen musela sem tam udělat čas na nějaké menší / větší trhání :).

Tváře

Většinou malé množství narůžovělé tvářenky. Nebylo to přehnané jak se o to dnes někdo pokouší :).

Rty

Dostáváme s k té nejvýraznější části na celém makeupu. Rok 1940 byl zlatým věkem pro výrazné a plné rty. Začal se na ně tehdy klást větší důklad.

Nehty

Daly se nosit jakékoli barvy, které vám šly k oblečení :). Námořnická modř, růžová, clihlová, zelená.. výběr opravdu nebral konce :).


Joy Taylor.

12. march 2011 at 23:09 | Joy Taylor.